Resort Waterrijk Oesterdam
Oesterdam Resort

Suite | 2 personen

Beschikbaarheid en prijs
 

Locatie

Zeeland, Tholen

Kenmerken

211Ja
 

Voorzieningen

Algemeen

  1. Gelegen in centrumgebouw
  2. Wifi
  3. Wellnessfaciliteiten
  4. Dining & Lounge
  5. Vergaderruimtes
  6. Gratis parkeergelegenheid
  7. Oplaadpunt elektrische auto

Suite

  1. Airconditioning
  2. Boxspringbedden
  3. Tweepersoonsbed(den): 1
  4. Extra lange bedden
  5. Bad in badkamer
  6. Regendouche
  7. Inloopdouche
  8. Föhn
  9. Apart toilet
  10. Kluis (laptop formaat)
  11. Televisie
  12. Minibar
  13. Koffie & thee
  14. Nespresso apparaat
  15. Waterkoker
  16. Gelegen op de 2e verdieping
 

Oesterdam Suite 2 is een stijlvol ingerichte suite voor 1 of 2 personen met een heerlijk rustige ligging aan het uiteinde van de vleugel.

Oesterdam Suite 2 is een comfortabele en ruime (35m2) suite, gelegen op de hoogste verdieping met een Frans balkon. U heeft fraaie vergezichten over de Oosterschelde en door de ligging aan het uiteinde van de vleugel kunt u hier in alle rust van genieten. Het hoge plafond en de zonnige ligging van deze suite geven u een heerlijk en ruimtelijk gevoel wat samen met de luxe van Oesterdam ongetwijfeld een meerwaarde zal zijn om het ultieme vakantiegevoel bij u op te roepen. 

De suite heeft een kingsize bed, comfortabele stoelen, apart toilet en een luxe badkamer met regendouche en ligbad. Alle denkbare luxe is in de suite aanwezig. 

Ons restaurant is de hele dag beschikbaar voor culinaire verrassingen. Vanaf het ruime lounge terras kunt u met een hapje en een drankje eindeloos genieten van deze mooie plek in Nationaal Park Oosterschelde. In onze Wellness faciliteiten kunt u de hectiek van alledag achter u laten, even nergens aan denken en volledig ontspannen. Wij hebben hiervoor de badjassen alvast in de suite voor u klaargelegd. 

Deze suite is puur genieten voor de vakantieganger en de zakelijke reiziger die van kwaliteit en luxe houdt. Ziet u uzelf in deze suite al genieten van een mooie zonsondergang? Wees er dan snel bij om te reserveren; een betere prijs-kwaliteit verhouding krijgt u nergens! 

Belangrijk 

  • Alle suites binnen dit type hebben een kingsize bed en er is geen mogelijkheid om te kiezen voor eenpersoonsbedden. 
  • De televisie in de suite is geen SMART-TV; u bent uiteraard vrij om uw eigen Chromecast mee te nemen.   
  • Wij adviseren minder mobiele mensen en rolstoelgebruikers contact op te nemen met de receptie voor de mogelijkheden.
  • Het ontbijt is niet inbegrepen en kan optioneel worden bijgeboekt via onze andere website: Restaurant Reserveren | Culinair genieten Oesterdam.

De getoonde foto’s zijn sfeerimpressies en hieraan kan geen enkel recht worden ontleend

Bij het reserveren van meerdere suites adviseren wij u contact op te nemen met de receptie.

 

92 recensies


  1. 9

    Mooie locatie, rustig en gastvrij hotel met goede voorzieningen.

    November 2023 - Floris M.

  2. 8,9

    Wellness,stoombad en zoutmuur niet in werking nochtans gemeld aan receptie

    November 2023 - claessens h.

  3. 8,2

    Prachtige locatie met mooi uitzicht en een goed verzorgd interieur van het hotel

    Oktober 2023 - Nick R.

  4. 9,2

    Geen recensie achtergelaten

    Oktober 2023 - Lenette M.

  5. 8,9

    Mooie, rustige omgeving. Fijn dat je dessert van restaurant mocht meenemen naar de kamer.

    Oktober 2023 - Chloé D.

  6. 8,9

    Fijne en schone kamer, mooi uitzicht en we hadden de wellness voor ons zelf. Heerlijk verblijf!

    Oktober 2023 - Mellissa K.

  7. 9,1

    Geen recensie achtergelaten

    September 2023 - Evi G.

  8. 8,4

    Geen recensie achtergelaten

    September 2023 - David D.

  9. 9,3

    Geweldig. Echter jammer 2 keer de restaurant bezocht voor lunch en diner. De tafels waren heel vies. Ook na vragen of dat schoongemaakt kan worden werd dat maar half gedaan. Eten zelf was ook minder . Kip in salade was raar van kleur en niet ok . Dit werd wel netjes van de rekening gehaald . Verder een top verblijf gehad. Vaker de restaurant bezocht voordeel eerste keer dat het zo tegengevallen was. Jammer.

    September 2023 - Ani M.

  10. 8,1

    Beter op de site vermelden : rokers NIET welkom , op dat punt service beneden alle peil , nog geen bankje voor te zitten, nochtans plaats genoeg buiten .

    September 2023 - Dirk v.

  11. 8,8

    Na onze eerste vakantie samen nu mooi met ons drie hier onze eerste mini vakantie te vieren. Eten in het restaurant is uit de kunst Welness is zeer goed en goed verzorgd

    September 2023 - Nicolle B.

  12. 9,6

    Geen recensie achtergelaten

    Augustus 2023 - Wim V.

  13. 9

    Geen recensie achtergelaten

    Augustus 2023 - Vanessa D.

  14. 8,7

    Ik vind jullie plek een hele leuke sfeer hebben. Ook de kamers vind ik echt aangenaam, waarschijnlijk omdat ze geen rechthoekige vorm hebben.

    Augustus 2023 - Els V.

  15. 8,4

    Geen recensie achtergelaten

    Augustus 2023 - Richard D.

 
  • Rustige ligging aan uiteinde gang
  • Ruimtelijk gevoel door hoog plafond