Villa Oesterdam Royal 2+2 is de nieuwste parel binnen de accommodaties van Oesterdam, geschikt voor maximaal 4 personen. Deze villa is uniek in zijn soort en u waant zich in een buitengewoon luxe hotelkamer met alle comfort van een villa bij de hand. De vele bijzondere extra’s maken deze villa uitermate geschikt voor honeymooners, koppels die privacy belangrijk vinden, gezinnen met kinderen die eens wat anders willen of voor executives die thuiswerken willen combineren met een luxe verblijf.
Villa Oesterdam Royal 2+2 bestaat uit een begane grond en een ruime 2e slaapkamer welke met een steile trap vanuit de woonruimte te bereiken is. Op de begane grond bevindt zich de sfeervolle entree, een apart toilet en een compleet uitgeruste badkamer voorzien van een heerlijke wellnessdouche met massagejets.
De open en ruime woonruimte is voorzien van een fijne keuken met luxe apparatuur zoals een Nespresso apparaat, waterkoker, vaatwasser, koelkast met vriesvak en zelfs een wijnklimaatkast ontbreekt niet.
Uitgerust wakker worden doet u op één van de twee slaapkamers, waarvan één op de begane grond, die beide voorzien zijn van twee éénpersoonsbedden. Zowel binnen als buiten (bereikbaar via openslaande deuren) bevindt zich een tafel met stoelen voor 4 personen waar u gezamenlijk kunt genieten van uw ontbijt, lunch en/of diner. De woonruimte, slaapkamers en badkamer zijn voorzien van een vloerverwarming die in de zomer verkoeling geeft.
De villa ligt aan een insteekhaven met aanlegsteiger (voor een kleine boot) en douche. In de tuin zijn diverse terrassen om te genieten van het uitzicht en de mooie omgeving waarmee u op elk moment van de dag van de extra Zeeuwse zonuren kunt profiteren. Door een mooie mix van planten in combinatie met de verlichte bomen, verlichte aanlegsteiger en verlichte terpen waant u zich in een sprookje. Deze villa zal ongetwijfeld indruk maken en bij u een bijzondere herinnering achterlaten! Tevens is het hier mogelijk om uw elektrische auto op te laden. (tegen de gebruikelijke kosten)
Uw villa is van alle gemakken voorzien zoals gratis wifi, USB/USB C aansluitingen in de slaapkamers en keuken en parkeermogelijkheid voor 2 auto's bij de villa. Tevens is uw verblijf inclusief opgemaakte bedden, keukenpakket, handdoekenpakket en een eindschoonmaak zodat u nergens aan hoeft te denken en volledig kunt ontspannen. Villa Oesterdam Royal 2+2 is strikt rookvrij en het is mogelijk om een kinderbedje te plaatsen.
Dit type accommodatie is het gehele jaar met flexibele aankomstdagen te reserveren, ook in de zomermaanden. U kunt dagelijks aankomen met een minimum van 2 nachten met uitzondering van zondag.
Van dit type is slechts 1 accommodatie beschikbaar en geven alle foto’s een beeld van de reële situatie.
In deze villa zijn huisdieren niet toegestaan.
Deze villa is niet rolstoelvriendelijk.
Die Lage am Wasser und die tolle Ausstattung der Villa. Die Villa war wirklich sehr hochwertig und hat genau unseren Geschmack getroffen.
Oktober 2025 - Saskia K.
Prachtige villa, heerlijk bed
September 2025 - J K.
Geen recensie achtergelaten
Augustus 2025 - Jörg P.
Der Blick auf das Wasser vom Wohnraum der Villa
Juli 2025 - Kevin S.
Die Anlage ist sehr schön und sehr gepflegt
Mei 2025 - Thomas H.
The staff is just wonderful. Very nice setting. I wish we had more time to spend and and see the sights.
Mei 2025 - Carol B.
Geen recensie achtergelaten
April 2025 - Robbert d.
Nah am Wasser
April 2025 - René G.
Geweldig!
April 2025 - Noëlle V.
Geen recensie achtergelaten
Maart 2025 - Thomas K.
Uns hat der Aufenthalt bei Ihnen sehr gefallen und wir kommen gerne wieder.
Maart 2025 - Angelika Maria A.
Super mooi huisje, mooi park, alles super verzorgd, goed restaurant... zeer tevreden! 9plus
Maart 2025 - Kees v.
De perfecte ligging, royale ruimte om de villa, rustige omgeving
Maart 2025 - Renz v.
Geen recensie achtergelaten
Januari 2025 - Sanne v.
Een heerlijk verblijf en veel privacy en rust op een mooi resort. Plekken als Goes, Bergen op Zoom en Zierikzee in de buurt. Doordat het resort in een waterrijke omgeving staat geeft dit een rustgevend karakter. Het nieuwe gedeelte is mooi aangelegde met de stijgers en het vele siergras prachtig.Dit huisje nr 319 ga ik zeker nog een x boeken. Het restaurant was ook top met vriendelijke medewerkers!!
Januari 2025 - Jennet V.