Villa Oesterdam Comfort Extra 6 is een zeer luxe villa geschikt voor zes personen met een overdekt terras.
Binnenkomen in een villa waar je meteen de ruimte voelt. In Villa Oesterdam Comfort Extra voor 6 personen kun je met familie of vrienden samen zijn en toch gemakkelijk een eigen plekje vinden. De extra leefruimte en het uitzicht op een natuurgebied geven je verblijf een ontspannen sfeer.
In de woonkamer zorgen de vloerverwarming, televisie en soundbar voor comfort tijdens een rustige avond thuis. De open keuken heeft een inductiekookplaat, combimagnetron, Nespresso apparaat en vaatwasser. Schuif aan terwijl er wordt gekookt en neem de tijd voor een maaltijd met elkaar.
De villa is geschikt voor maximaal 6 personen en heeft drie slaapkamers met eenpersoonsbedden, twee badkamers en twee toiletten. Eén slaapkamer, een badkamer en een apart toilet liggen beneden. Boven bevinden zich twee slaapkamers en de tweede badkamer. Het ligbad is een fijne plek om even een moment voor jezelf te nemen. Vanuit de villa kun je de dag buiten voortzetten op het overdekte terras of in de ruime tuin. Er staan twee zonneligbedden en tuinmeubilair klaar. Zoek een fijne plek, neem iets te drinken mee en geniet van een middag in je eigen tempo.
Goed om te weten tijdens je verblijf
Om je verblijf zo prettig mogelijk te laten verlopen, delen we vooraf graag een paar praktische zaken. Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt. Een keukenpakket, handdoekenpakket en de eindschoonmaak zijn bij je verblijf inbegrepen. Je maakt gebruik van gratis wifi en parkeert twee auto’s bij de villa.
Gaat de hond ook mee op vakantie, dan is in een aantal villa’s één huisdier welkom. Geef dit bij je reservering aan, zodat we een passende villa voor je kunnen selecteren. Houd er rekening mee dat tuinen niet standaard omheind zijn. Voor een verblijf met een rolstoel kijken we graag met je naar een ander villatype. Neem daarvoor contact op met de receptie, zodat we kunnen meedenken over een passend verblijf.
Iedere villa binnen dit type heeft een eigen indeling en inrichting. Dat geeft elke woning een eigen karakter, terwijl comfort en uitstraling passen bij wat je van Oesterdam mag verwachten. Daarom kan de gekozen villa afwijken van de getoonde foto’s op de website. Er is ruimte om een kinderbedje te plaatsen. De villa is rookvrij, zodat iedereen kan rekenen op een frisse en aangename leefomgeving.
Heb je een voorkeur voor een ligging aan het water of aan een insteekhaven, een volledig omheinde tuin, een sfeerhaard of een oplaadpunt voor je elektrische auto? Bij een deel van de villa’s binnen dit type is dit mogelijk. Geef je voorkeur aan tijdens het reserveren; de keuze hangt af van de beschikbaarheid. In de volgende stap van het boekingsproces kun je eenvoudig dit soort extra’s en eventuele voorkeuren, zoals de ligging van je villa of specifieke voorzieningen, toevoegen aan je reservering. Voor deze opties kan een toeslag gelden. Wil je meerdere villa’s reserveren, neem dan contact op met de receptie.
Je kunt het hele jaar aankomen van maandag tot en met zaterdag, ook in de zomermaanden. De minimale verblijfsduur voor jouw data zie je in de boekingskalender. Boek Villa Oesterdam Comfort Extra voor 6 personen en geef jezelf de ruimte om te ontspannen.
Mooie villa, fijne bedden. Prachtig uitzicht.
Oktober 2026 - William D.
Locatie, ruimte in huisje
Augustus 2026 - Chris D.
Het was er prachtig . Alleen uitchecken om 10 uur wel heel vroeg .
September 2026 - Greta P.
Wunderbarer Ausblick auf das Wasser, ruhige Lage, saubere Anlage
Augustus 2026 - Sarah W.
Geen recensie achtergelaten
Augustus 2026 - Christian M.
Huisje omgeving Zoommeer
Juli 2026 - Dominique K.
Wij zijn voor de 2e keer 11 dagen geweest, zalig en prachtig en gaan zeker nog terug komen. Wij vinden het wel heel jammer dat er nergens gebbqt met houtskool mag worden, ook niet op de steigers. Wij hadden smerige hoofdkussen, dat is goed gemaakt met een late checkout en serieus behandeld. Verder alles tiptop in orde.
Juli 2026 - Sanne V.
Geen recensie achtergelaten
Juni 2026 - Sabine K.
Het is een prachtig en goed onderhouden park! Jammer van het feit dat de hond niet welkom is in het restaurant. Dit terwijl het park juist aangeeft diervriendelijk te zijn. Gezinnen die de hond mee op vakantie willen nemen dienen hier rekening mee te houden als ze hun hond niet achter willen laten in de villa. De gelegenheid voor het uitlaten van de hond is prima! Jammer dat er nog altijd mensen zijn die de behoefte van de hond niet opruimen.
Mei 2026 - J v.
Geen recensie achtergelaten
Maart 2026 - Laura W.
We enjoyed our stay a lot. The view is amazing 🥰
November 2025 - Sarah B.
Ruhe
Oktober 2025 - Christina S.
De villa's zijn prachtig. Normaal gezien verblijven we altijd in villa 299. Deze keer konden we door omstandigheden maar laat boeken, waardoor onze geliefde villa bezet was. Villa 43 is heel gerieflijk ingericht. De tuin is groot genoeg voor mijn labrador. Het enige jammere is dat er heel veel konijnen in onze tuin rondhuppelden waardoor we onze labrador nauwelijks tot niet in de tuin konden laten. Bovendien lager er elke ochtend honderden konijnenkeutels in onze tuin. We moesten die elke ochtend opruimen, want anders eet onze labrador deze allemaal op. Ik besef heel goed dat jullie aan die konijnen niks kunnen doen. Maar in de tuin van villa 299 hebben we nog nooit een konijn gezien, dus ons volgende verblijf zal opnieuw in die villa zijn. De medewerkers aan het onthaal zijn uiterst vriendelijk en behulpzaam. Toen we na lang zoeken nog steeds de besteklade niet vonden (tja, een blond momentje zeker ;-)) , was Robin zo vriendelijk om meteen met ons mee te komen en ons te helpen.
Oktober 2025 - Cindy V.
Geen recensie achtergelaten
September 2025 - Natacha J.
Prachtig park ontzettend vriendelijk personeel
Augustus 2025 - Caroline S.