Resort Waterrijk Oesterdam
Oesterdam Resort

Villa Oesterdam | 8 personen

Beschikbaarheid en prijs
 

Locatie

Zeeland, Tholen

Kenmerken

84Ja22
 

Algemeen

  1. Berging
  2. Wifi
  3. Parking bij woning: 2
  4. Wasmachine

Keuken

  1. Combimagnetron
  2. Koel-vriescombinatie
  3. Koken op gas
  4. Nespresso apparaat
  5. Vaatwasser
  6. Waterkoker

Slaapkamer

  1. Eénpersoonsbed(den): 8
  2. Boxspringbedden

Woonruimte

  1. Televisie

Buiten

  1. Overdekt terras
  2. Tuin
  3. Tuinmeubilair
  4. Twee zonneligbedden
 

Oesterdam 8 is een vrijstaande woning, geschikt voor maximaal acht personen, waar u heerlijk buiten kunt zitten in de ruime tuin of op het overdekt terras. Deze vakantiewoning is uitsluitend te boeken door familiegroepen.

Oesterdam 8 heeft een ruime woonkamer met open keuken, welke voorzien is van alle comfort zoals vaatwasser, Nespresso apparaat, waterkoker en combimagnetron. Op de begane grond bevindt zich een slaapkamer, badkamer en apart toilet. Op de bovenverdieping bevindt zich, naast drie slaapkamers, nog een badkamer. Alle slaapkamers beschikken over comfortabele eenpersoonsbedden waarmee een goede nachtrust verzekerd is. Vanuit de woning loopt u het terras op om in de ruime tuin te genieten van de rustige omgeving op een zomerse avond. 

Uw woning is van alle gemakken voorzien zoals gratis wifi en parkeermogelijkheid voor 2 auto’s bij de woning. Tevens is uw verblijf inclusief opgemaakte bedden, keukenpakket, handdoekenpakket en een eindschoonmaak zodat u nergens aan hoeft te denken en volledig kunt ontspannen. Oesterdam 8 is strikt rookvrij en het is mogelijk om een kinderbedje te plaatsen.

Dit type accommodatie is het gehele jaar met flexibele aankomstdagen te reserveren, ook in de zomermaanden. U kunt dagelijks aankomen met een minimum van 2 nachten met uitzondering van zondag.

Specifieke faciliteiten of locatie kiezen

Een aantal woningen binnen dit type beschikt over extra faciliteiten. Tijdens het reserveren kunt u hiervoor uw voorkeur aangeven via de filterfunctie. In veel gevallen rekenen wij hier een toeslag voor.

  • Ligging aan het water
  • Ligging aan een insteekhaven 
  • Ligging aan zandstrandje
  • Volledig omheinde tuin 
  • Open haard
  • Sfeerhaard
  • Trampoline
  • Sauna

Daarnaast kunt u bij stap 1 van het boekingsproces op de plattegrond van het resort de gewenste woning kiezen. Indien u geen voorkeur aangeeft voor een woning, wordt een willekeurige woning u automatisch toegewezen.
Mocht er nog maar 1 woning van dit type beschikbaar zijn dan wordt deze ook automatisch toegewezen en is een voorkeur niet meer mogelijk.

Huisdier
In enkele villa's is 1 huisdier toegestaan en dit dient u bij het maken van de reservering aan te geven zodat de juiste villa voor u geselecteerd wordt.
(Een huisdiervilla betekent NIET automatisch een omheinde tuin)

Binnen dit type zijn geen rolstoelvriendelijke villa’s beschikbaar.


In verband met mogelijke verschillen in de inrichting per woning kan aan de getoonde foto’s geen enkel recht worden ontleend.
Bij het reserveren van meerdere villa’s adviseren wij u om contact op te nemen met de receptie.

 
Energielabel:
A B

58 recensies


  1. 8,7

    Het verblijf vlak bij het water zodat onze boot aan ons huisje kon liggen. Ruime villa, rust, prachtige accomy.

    Augustus 2026 - Peter D.

  2. 8

    Die Anlage ist schön und der Zugang zum Wasser vermittelt direktes Urlaubsflair. Die Mitarbeiter an der Rezeption sind sehr zuvorkommend und suchen für jedes Problem eine Lösung.

    Juli 2026 - Mirja T.

  3. 8,1

    Een prachtige locatie. Echter was de buitenkant van de villa niet goed onderhouden. Vuile vlonder, loungekussens vuil. Het interieur was zeer goed verzorgd.

    Juli 2026 - Wilhelmina P.

  4. 9,2

    Omgeving aan het water Mooie villa Rustig

    Juli 2026 - brita v.

  5. 8,6

    Alles was fijn

    Juli 2026 - Frans D.

  6. 8,4

    Sehr gut.

    Juli 2026 - Skrollan S.

  7. 9,7

    Zeer nieuwe e-bikes met hoog batterijvermogen - echt top! Boot gehuurd voor 8 personen, duidelijke uitleg ontvangen en meegekregen voor aanleg Tholen. boot was voldoende ruim voor 8 personen, echt kwalitatief ook!

    Juli 2026 - Els V.

  8. 4,4

    Geen recensie achtergelaten

    Juli 2026 - Katrin P.

  9. 8,1

    Die Lage mit Zugang zum See war ein Traum. Insgesamt hat uns die Anlage sehr gut gefallen. Sehr gepflegt. Leider sind die Wege zur nächsten Stadt weit und wir waren froh unsere Räder dabei zu haben.

    Juni 2026 - Susanne K.

  10. 8,1

    We hadden n bruiloft

    Juni 2026 - Dach K.

  11. 8

    De ligging van het verblijf, mooi aan het water met een grote overkapping

    Mei 2026 - Leon S.

  12. 8,6

    Wij hadden huis 113 met een prachtige ligging met steiger en heerlijk loungebanken.

    April 2026 - Stefan K.

  13. 9,2

    Prachtige ligging aan het water, ruime en comfortabele villa

    April 2026 - Gustaaf V.

  14. 9,1

    13-17 april:lekker rustig Sloephuur prima activiteit

    April 2026 - Fam G.

  15. 8

    Sehr schöne Anlage. Bootsliegeplatz vor dem Haus

    Maart 2026 - Markus B.

 
  • Overdekt terras
  • Ruime tuin
  • 2 Badkamers
 
 
 

Virtuele tour